Úvodní stránka » JAGUAR

JAGUAR

Jaguar vždy vyráběl hlavně sportovní auta. Image značky vznikla na základě sedmi vítězství v Le Mans a úspěšného angažmá v závodech cestovních vozů. Proto se s odstupem zdá poněkud překvapivé, že si vlajková loď XJ během posledních dvou generací vybudovala pověst luxusního auta. Design míchá modernu s tradicí. Hlavní myšlenkou je silueta kupé dotvářená detaily ze světa jachet – především černými zadními sloupky a černou panoramatickou střechou, která je u tohoto modelu standardem. XJ zaujme atletickými tvary a mohutným zadním převisem. Přitom základní proporce se proti předchůdci příliš nezměnily, zcela nové tvary ale posouvají vzhled úplně jiným směrem.Na výběr jsou pro XJ tři motory: turbodiesel 3,0 V6, zážehový 5,0 V8 a vrcholný 5,0 V8 Supercharged s kompresorem. Všechny tři standardně spolupracují se šestistupňovou automatickou převodovkou.

Jaguar XK/XKR

Jaguar XK/XKRModel XK představuje spojení legendárního jízdního výkonu vozů Jaguar s nejnovějšími technologiemi a komfortem, který je pro tuto značku typický. Výsledkem je luxusní Gran Turismo, který má srdce i temperament sportovního vozu.

Technické parametry Ceník

Jaguar XJ

Jaguar XJNový Jaguar XJ se oprostil od zažitých představ a přichází s novou definicí sportovního luxusu. Základní tvar karoserie se podobá modelu XF, mnoho stylistických řešení je pak odvozeno od konceptu C-XF.

Technické parametry Ceník

Jaguar XF

Jaguar XFJaguar XF o nejlepší ze dvou světů: Model Jaguar XF v sobě spojuje design a jízdní vlastnosti sportovního vozu s elegancí, výbavou a prostorností luxusní limuzíny.

Technické parametry Ceník